Hakkımızda

Hikayemiz

2017 yılından bugüne endüstriyel tasarımcılar, grafik tasarımcıları, makine teknisyenleri, satış temsilcileri, sosyal medya uzmanı vb. 25'den fazla çalışanı ile tasarım merkezimizde iç ve dış dekor ile ilgili tasarım ürünleri üzerinde çalışıyoruz.

Wall Art Istanbul olarak İstanbul'un tarihi ve İslam dininden esinlenerek modern ve geleneksel olanı sentezleyerek yaşam alanlarınızı zarif kılmak için yeni bir marka yarattık.

"Dünyanın hiçbir yerinde İstanbul'dan daha iyi bir resim yoktur." Leydi Dorina Neave

Tarih boyunca İstanbul, birçok imparatorluğun başkentiydi, Selçukluları ve Osmanlı imparatorluğunu deneyimlemiş, ünlü ressamlar ve şairler tarafından boyanmış olan medeniyetlerin beşiği olarak yer almıştır.

Wall Art İstanbul olarak, Türk kültür mirasının bu muazzam şehri tüm insanlığı sadece Allah ve İslam'a çağırıyor, Anadolu'nun güçlü tarihine dayanan hoşgörü, ahlak ve tasavvuf dini size farklı bir stil sunuyor.

Modern ve gelenekselleri sentezleyerek bağımsız tasarımcılarımızın en seçkin koleksiyonlarıyla buluşacağınız Wall Art İstanbul ile yaşam alanlarınızı sanat galerilerine dönüştürün.